Tanrının Oğlu – Son Of God Filmi izle

TEK PART OK-RU FRAGMAN
35
tanrinin oglu son of god filmi izle
  • TÜR: Biyografi, Dram, Türkçe Dublajlı
  • IMDb:
  • YAPIM:
  • YÖNETMEN:
  • OYUNCULAR:

Türkçe dublaj olarak sizlerle buluşan Tanrının Oğlu – Son Of God filmin de Hz. İsa’nın hayatı ve öğretileri konu alınıyor. Etkileyici ve sürükleyici olarak anlatılan film de keyifli izleyeceğinizin garantisi veriliyor. Spencer yönetmenliğinde ki Tanrının Oğlu – Son Of God filmi baglanfilmiizle.com ailesi ile buluşuyor.

Yorumlar

Mustafa

5 sene önce

Ben bu siteyi sürekli takip ederim fakat bu filmi siteden kaldırmanızı şiddetle tavsiye ederim. Resmen iftira atıyorlar Allah tektir birdir. eşi benzeri olmayandır

Yüce Tengri

5 sene önce

Benim öyle bir oğlum yok

Jeyjey

5 sene önce

Bende son peygamberin yeğeniyim çarparım

jeyjey2

5 sene önce

benimde oğlum olmayasan sakın

Atakan

5 sene önce

Bence de kaldırın Allah birdir eşi benzeri olmayandır
Yöneticilerden rica ediyorum

metin özgüneş

5 sene önce

Hristiyanlığın tahrifatını, Allah’a şirk koşulmasını daha iyi anlatamazlardı. Umarım bu filmi seyrederek uyanan bir kaç hristiyan olur. En basitinden Hz. Meryem ve kocası gösteriliyor. Hz. İsa’nın normal doğumla dünyaya geldiği betimleniyor. O koca da haşa Allah’ın yeryüzüne inmiş hali mi? Babalık atfetmeleri yetmemiş bir de insan formuna mı sokmuşlar? İncil’deki en son düzeltmeleri Bizansın yaptığını düşünürsek Yunan mitolojisinin İncil’e girmiş olması hiç şaşırtıcı değil. Şaşırtıcı olan bugün milyarlarca hiristiyanın bunu göremeyecek kadar kör olması. Bence müslümansanız filmi izleyin imanınız tazelensin.

eray

5 sene önce

İsrail yapımı bir filim İsa peygamberi 100 akçeye satıyorlar. yanlız film yahudi yapımı adamlar içine etmiş filmin kurgulama berbat oyuncular berbat efektler beşpara etmez yazık maliyete diyecem oda berbar

The Dejavu

5 sene önce

Çok Tuhafsınız gerçekden ne yani müslüman değilse yada müslümanlığı çağrıştırmıyorsa siteden kaldırılmasımı lazım? Herkesin inancı kendine siz müslümansınız diye herkes öylemi olmak zorunda ? insanlara insan olarak nezaman bakacaksınız ayırmadan hor görmeden simdi ötekileştirerek nerde kalıyor sizin o güzelim saf inancınız asıl allaha şirk koşanlar bu şekilde düşünüp hareket edenlerdir. İslam dada birçok kusur var ama sorgulamak günah değil mi? kimse söylediklerime alınmasın ama etkiye tepki sizde araştırın neye inandığınızı çünkü aksini iddia eden birçok döküman belgesel mevcut internetde konuya dini açıdan bakmayıp Sadece insan olarak baksanız ne güzel olurdu şu dünya . ATEİST DEĞİLİM dinlerede inanmam tanrı ile arama hiçbir dini sokmam TANRI onların bahsettiği gibi küçük değil olamazda dinlerin hepsi yalan.

Akçe

5 sene önce

The Dejavu – Din ile ilgili yanlış bilgiler verme böyle bir yerde de tartışma oluşturmayalım. Ateist değilim diyorsun dinlerin hepsi yalan diyorsun. Kurduğun cümlenin başını sonunu sonrasını düşünmeden konuşmak cahil cesareti olan insanlara aittir. Allah’a inanmıyorsan bir dini inancın yok demektir buda ateist in kelime anlamına uygunsun demektir. Allah’a inanıyorsan O’un gönderdiği son peygambere ve onun aracılığı ile sunan islam dinine de inanman gerekiyor.

Kur’an yakan insanın daha sonrasında ne hale geldiğini duymuşundur. O zaman sende bir denemeni isterim senin de. Diğer dinlerin hatta ateistlerin bile Kur’an-ı Kerim ‘ de bahsi geçen olaylara inandığını ve gerçekleşecek olanlara inandıklarını herkes biliyor.

Film konusunda herkesin aklı ve bilinci yerinde kendi dininize ne kadar hakim ve yeterli bilgiye sahipseniz gerçeğin ne olduğu biliyorsunuzdur. Bu tür filmler sadece dini inancı tam olmayanın ve cahil insanları yönlendirip dinlerinden sapmaları için bilinç altı bilgi yüklemelerinden başka birşey değildir. Bu tür filmleri sevmek ve inanmak ileride kendi dininizi sorgulamanıza sebep olacaktır.

Akçe

5 sene önce

Filmi çekenlerin kendi inançlarına göre anlatım yapmış ve dikkat ederseniz adamın elindeki boşluk ve filmin sonuna doğru adamın gözüne doğru yaklaşması gibi filmin bir çok alanında göz simgesi ile karşılaşacaksınız. Sübliminal mesajlarla birlikte kendi inandıkları gibi film yapmışlar sadece. Son peygamberin kim olduğu ayetlerde belirtildiği gibi Hz. İsa’nın da dünyaya ne için tekrar gönderileceğini biliyorsunuz. Film ile gerçekler arasında çelişki var ve filmin sonunda sübliminal mesajlar verilmekte dikkat edin.

Fatih.

5 sene önce

Din Üzerine Göremiyorum Filmi Çok az bilim Kurgu Filmin Çoğu Gerçekle Alakası olmayan Saçma Sapan bir Kurgu

ramazan

5 sene önce

inanmak, ne kadar da çok zor.her şey o kadar sade ve basit ki,bizler karmaşık ve zor duruma sokuyoruz .her birimizi ve her şeyi yaratan BİR inançlarımız farklı olsa da.filimi sadece o amaçla baktım film de bir çok yanlışlar olsa da.

The Dejavu

5 sene önce

@Akçe ben ateist değilim yaratıcıya inanırım dinleri araştırdım araştırmaya da devam ediyorum hepsi birbirinin kopyası pekala kuranda neden dinazorlar dan hiç bahsetmez yada kar dan bahsetmez kutuplardan da bahsetmez bunları ALLAH Bilmiyormuydu ? amacım tartışma yaratmak değil biz türkler araplardan öncede inançlı insandık nasıl müslüman yaptılar bizleri zorla kafamızı keserek köylerimizi yakarak biraz onları araştır istersen sen sonra gel konuşalım burası bunları tartışacağımız biryer değil zaten kusura bakmayın arkadaslar ama gelişine kendi inancını kim dayatmaya kalkarsa sözümü esirgemem.

gurkan

5 sene önce

kardeşim ben kıbrıst yasıyorum tr mantelitesi farklı ama kınamam fılım mukemmeldı hıc ama hıc kardırmana gerek yok bıraz turk zihniyeti global olsa herkes boyle konusmazdı emegıne saglık bruv

marjinalist

5 sene önce

Zorlayıcı dramatik hikayesine rağmen,egzotik görseli ile dikkat çeken bir dram.Hristiyanlık temalı bu film belirli İncil hikayeleri doğrultusunda yol alıyorç..Gürkan sağol dostum biz Kıbrıslıların mentalitesi çok farklı her konuya objektif bakıyoruz.Bizim kültürümüzde bu var dostum..Admin emeğinize sağlık tüm güzel filmleri ilk sizde izledim

Özlem Yılmaz Ateş

5 sene önce

Öncelikle admin, bu filmi hatırlarsanız ben istemiştim. Türkçe dublaj olarak siteye yüklenmesini bir filmin yorum kısmında ben yazmıştım. Türkçe dublaj olarak yüklediğiniz için, bu filmi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

Gelelim filmin konusuna: Aşırı dincilerin, radikal İslamcıların yukardaki “keskin” yorumlarına hiç katılmıyorum. Filmin konusuna işleyişine saygı duyuyorum. Çünkü bu sadece BİR FİLM… Hrıstiyanlara göre İSA TANRININ OĞLU… Onların inancları bu yönde ola bilir. Yanlışda ola bilir. Eleştirilir. Fakat önce saygı duyulması gerekir. Kabul ederseniz etmezsini o ayrı bir konu. Hrıstiyanlara görede müslümanlıkta olan bir çok inançlar yok ve onlarda bunu inkar ediyorlar.

Film çok etkileyici, sürükleyici ve duygu yüklüydü. Teşekkür ederim admin. Lütfen filmi yobazlara inat kaldırma 🙂

hollanda40

5 sene önce

Insanlara aktarilmak istenen mesaj cok guzel anlatilmmis.

hollanda40

5 sene önce

Tabikii herkez istedigi sekilde yorum yapma hakkina sahip, filmi begenen yada begenmeyende olabilir. Bu tamamen kisisel bir sey. Ama fim sana hitap etmiyor diye sitden kaldirilmasini istemek cok komik, basit ve kustahca .. Baska dinleri kabul etmek veya sevmek zorunda degilsiniz, ama saygi gosterebilirsiniz. Bir taraftan hiristiyan dunyasini bu kadar elestiriyourz, ama diger taraftan hiristiyan dunyansinin nimetlerinden bol bol faydalaniyoruz.. Onlarin buluslari sayesinde ( en basitinden telefon kullandigimiz bilgisayarlar, ucak vs….)burada filim seyredip dusuncelerimizi aktarabiliryoruz. Baska dinler ve toplulukardaki eksiklikleri elestirmek yerine, once durust olup aynanin karsisinda duralim kendi din ve toplumumuzdaki eksikliklerin farkine varip , once kendimizi elestirelim.

sads

5 sene önce

eline yüzüne Buluaştırmışlar

Christopher Ömü'r

5 sene önce

Müslim Misyonerler hemen yine bir Hristiyan filmine gelmişler ve yine dinlerini tebliğ ediyorlar. Tıpkı killiselere ”Ben Hristiyan’ım” diye gelerek oradaki Hristiyanları, Müslümanlaşırmak istemeleri gibi hayallere kapılması.! Şunu iyi bilin ki Müslimler; Hristiyanlık monoteist bir dindir. Bunu kafanız bir türlü idrak edemiyor. Tanrı; Hristiyanlar bir insanın Tanrı olduğu düşüncesinde değildir. Yani yaratılana Yaradan’ın özelliklerini atfetmezler. Tanrı Sözü’nün [Kelâm’ın] insan bedeninde var olduğunu düşünürler. Aradaki farkın anlaşılması çok önemlidir. Yaradan mutlak özgür iradesiyle Sözü’nün insan bedeninde var olmasını dilemiştir.
Tanrı Oğlu ifadesi bir tür ünvandır. Akrabalık ilişkisi anlamında kullanılmaz.Veya babasız doğduğu içinde Tanrı’nın Oğlu olmuyor. İncil ve Tevrat’ın değişmediğine dair yüzlerce delil, el yazması, antik çağlardan kalan belgeler var ki. Bunları dünyada akıl hastaları ve müslimler hariç herkes anladı. Daha çok bilgi ve GERÇEKLERİ GÖRMEK için adresini ziyaret edebilirsiniz. Aksi halde kendi karanlığınızda gömülürsünüz. !
Bunları şu kutsal yazılar yerine gelsin diye oldu.
Bakasınız bakasınız ama görmeyesiniz.
Duyasınız duyasınız ama anlamayasınız. !

kuran-ı kerim

5 sene önce

Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz Allah’ın oğlu olur’mu hiç en yüce insanlar
PEYGAMBERLERDİR siz kuran-ı kerime aykırı davranıyorsunuz Allah birdir tektir Allah’tan başka ilah yoktur.
Allah’tan korkun cehenneme gidersiniz tövbe çekin Allah’ı bir daha kıyaslayıp
insan gibi bir şey yapmayın

Sebo

5 sene önce

Bu allahin oz olu dur siz muslumanlar dyrsunus ki o pekaber dir AHA soylein bana angi pekaber GORLERIN GOZU NU ACTI AGI PEKABER HAYATA GERI GELDI HAGI PEGABER OLULERI DIRLTI MUHAMET PEKABER MI YAPTI BUNARI HAYR O BUNARI YAPAMAS CHUKU O TARININ OLU DEIL SADECA TARININ OLU YAPABILIRI BUNARA tANRI SIZI SEVIOYR ACIN KALBINIZI ONA MUHAMD SADECE BIR PEKABER DIR

Sebo

5 sene önce

Bide siz muslumanlar diyrsunnus ki ALLAHIN OLDU OLAMAS NASIL OLABILIRIN ALLHIN DUSHUCELERI INSAN OLULARI GIBI DEIL O INASAN GUBI DUSHMIYOR BIDE DIYRSUNUSU ALLH HER SHEI YAPABILIR HER SHEI YAPABILIRSE O ZAMAN SOYLEIN BANA NIYE KEDI OZ OLU OLMASIN ALLAH ISANLAR GIBI DEIL DIR O SADECE BIR LAF SOYLESIN BU SHEI HEMEN OLUYOR

murat avcı

5 sene önce

film gayet başarılı ve güzel olmuş… lütfen bazı arkadaşlar, inancım İslam diyerek hakaretler etmiş ileri geri cümleler yazılmış.. rahatsız oluyorsanız izlemeyin… ve İslam hoş görü dini ise yazdıklarınızı bir daha gözden geçirmenizde fayda var..

okey oyna - bahis siteleri - bonus veren siteler - deneme bonusu veren siteler bedava bonus veren siteler - bedava bahis - erotik film izle erotik film erotik filmler Melbet Melbet casinoslot dinamobet-