FavoriteLoadingAdd to favorites

Hamilton 2 Türkçe Dublaj izle

1557
hamilton 2 turkce dublaj izle

Ajan Hamilton’ın (Mikael Persbrandt) 7 yaşındaki vaftiz kızı Nathalie, Orta Doğu’daki radikal Müslümanlar tarafından kaçırılır Çünkü Nathalie’nin annesi Ewa Tanguy (Frida Hallgren) İsveç Gizli Polisi’nin başındadır İsveç yönetimi bu konuda pasif kalınca Hamilton harekete geçmeye karar verir Yakın arkadaşı Mouna’nın (Saba Mubarak) da yardımıyla küçük kızı kaçıranların peşine düşer.

Yorumlar

kcak06

5 sene önce

ADNAN BASAK

5 sene önce

Filmi şiddetle izlemenizi tavsiye etmiyorum.homo görünümlü bir adam islamiyeti kötülemekten başka bir konusu olmayan saçma sapan bir film..LÜTFEN MEREKTAN DA OLSA İZLEMEYİN???

bordo

5 sene önce

filmin tamamında müslümanlar eleştiriliyor, açıkça filmi müslümanları eleştirmek için çekmişler, ayrıca duygu sömürüsüne başvurmuşlar kendi yaptıklarını sanki müslümanlar yapıyormuş gibi göstermişler.Irkçılık ve kötü niyetli dandik aksiyon filmi

ercan

5 sene önce

fragmanını izlemıstım ve yorumlarıda okuduktan sonra bu fılmı izlememeye karar verdım adnan basak kardesımızın dıle getırdıgı gıbı meraktanda olsa izlemeyın. bır muslumana yakısanda bu yorumlardan sonra bu fılmı ızlememektır. CUNKU SADECE SIZIN MERAKINIZ YUZUNDEN İZLEMEMENIZ GEREKEN BIR FILMI IZLIYOSANIZ BIZE ZARAR AMA ONLARA FAYDA SAGLAMIS OLURSUNUZ.

DAVUT

5 sene önce

ragmanını izlemıstım ve yorumlarıda okuduktan sonra bu fılmı izlememeye karar verdım adnan basak kardesımızın dıle getırdıgı gıbı meraktanda olsa izlemeyın. bır muslumana yakısanda bu yorumlardan sonra bu fılmı ızlememektır. CUNKU SADECE SIZIN MERAKINIZ YUZUNDEN İZLEMEMENIZ GEREKEN BIR FILMI IZLIYOSANIZ BIZE ZARAR AMA ONLARA FAYDA SAGLAMIS OLURSUNUZ.

Tugrul

5 sene önce

resmen kendi yapdiklarini muslumanlarin uzerine atmislar,birde radikal diyorlar.

BURHAN KEMAL

9 ay önce

ELEŞTİRECEĞİNİZE, ARAPLARIN ÇUVALLA PETRO DOLARLARI VAR, O DOLARLARLA FİLİPİNLİ PAKİSTANLI BENGALDEŞLİ ODALIK SATIN ALACAKLARINA, KARŞI HAMLEYİ YAPSALAR YA. KAFANIZI KUMA GÖMEREK NE ELDE EDECEKSİNİZ Kİ!